Clubrecords

Hier zal een overzicht komen van de clubrecords. Aangevuld met de recente scores van de jeugdleden.

De uitslagen van de deelnemers van atletiekwedstijden zijn tevens te vinden op de website www.atletiek.nu.

En telkens een verslag van een bezochte wedstrijd.

 

 

Uitslagen 'Indoor Stadskanaal 2019' gehouden op zondag 13 januari.

Alle deelnemers hebben top gepresteerd!

 

Prijzen

Jesse Leeuwerke
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1282 punten
  • 40 meter   6,8
  • Kogelstoten   4,93
  • Hoogspringen   1,00
Jesse Leeuwerke
  • Jongens Pupil B - 600m - 2:21,48
Jorrit Riemeijer
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 825 punten
  • 40 meter   7,8
  • Vortexwerpen   12,50
  • Hoogspringen   0,85
Jorrit Riemeijer
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:19,68
Nick vd Wal Pupil Mini - Meerkamp - 547 
  • 40 meter   8,4
  • Vortexwerpen   8,50
  • Hoogspringen   0,70
Carlijn Loer
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,35

Hoogtepunten

Remco Loer JPB 40m
  • 7,30
Carlijn Loer MJC 50m
  • 7,63
Jesse Leeuwerke JPB 40m
  • 6,77
Elke de Jong MPA2 60m
  • 10,82
Dilano Modderman JJD 50m
  • 7,79
Dilano Modderman JJD 60m
  • 9,44
Wout Plugge JJC 50m
  • 8,01
Rianne Kuiper MPA1 60m
  • 10,77
Carlijn Loer MJC 60m
  • 9,17
Nynke Kwak MPA2 60m
  • 10,79
 

Jongens Junior C - Meerkamp

 
# Naam 50m 60m Punten totaal
4 Wout Plugge 8,01 9,66 924


Jongens Junior D - Meerkamp

 
# Naam 50m 60m Punten totaal
4 Dilano Modderman 7,79 9,44 1007


Jongens Junior D - 600 meter

 
# Naam 600m OBP
4 Dilano Modderman 2:00,26 ---


Jongens Junior D - Kogelstoten

 
# Naam Kogel OBP
7 Dilano Modderman 6,38 ---

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

 
# Naam 60m Kogel Hoog Punten totaal
7 Nathan Weishaupt 10,55 5,12 1,00 1089
18 Aaron van Loo 11,32 3,51 0,85 762

Jongens Pupil A1 - 600 meter

 
# Naam 600m OBP
10 Aaron van Loo 2:29,36 ---
17 Nathan Weishaupt 2:57,30 ---

Jongens Pupil A2 - Meerkamp

 
# Naam 60m Kogel Hoog Punten totaal
14 Thijs Penning 10,91 4,96 1,05 1067

Jongens Pupil A2 - 600 meter

 
# Naam 600m OBP
9 Thijs Penning 2:26,55 ---

Jongens Pupil B - Meerkamp

 
# Naam 40m Kogel Hoog Punten totaal
2 Jesse Leeuwerke 6,77 4,93 1,00 1282
8 Remco Loer 7,30 3,60 0,95 1032

Jongens Pupil B - 600 meter

 
# Naam 600m OBP
3 Jesse Leeuwerke 2:21,48 ---
14 Remco Loer 2:41,86 ---

Jongens Pupil C - Meerkamp

 
# Naam 40m Vortex Hoog Punten totaal
3 Jorrit Riemeijer 7,79 12,50 0,85 825
8 Roan van Loo 8,32 10,00 0,80 654

Jongens Pupil C - 600 meter

 
# Naam 600m OBP
2 Jorrit Riemeijer 2:19,68 ---
6 Roan van Loo 2:39,05 ---

Jongens Pupil Mini - Meerkamp

 
# Naam 40m Vortex Hoog Punten totaal
3 Nick van der Wal 8,33 8,50 0,70 547

Meisjes Junior C - Meerkamp

 
# Naam 50m 60m Punten totaal
6 Carlijn Loer 7,63 9,17 1091

Meisjes Junior C - 50 meter horden

 
# Naam 50mH OBP
8 Carlijn Loer 10,07 ---

Meisjes Junior C - 60 meter horden

 
# Naam 60mH OBP
8 Carlijn Loer 11,84 ---

Meisjes Junior C - Kogelstoten

 
# Naam Kogel OBP
6 Roos Koetje 7,52 ---

Meisjes Junior C - Hoogspringen

 
# Naam Hoog OBP
2 Carlijn Loer 1,35 ---

Meisjes Junior D - Meerkamp

 
# Naam 50m 60m Punten totaal
15 Eefke Plugge 8,95 10,91 571

Meisjes Junior D - 600 meter

 
# Naam 600m OBP
14 Eefke Plugge 2:28,88 ---

Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

 
# Naam 60m Kogel Hoog Punten totaal
16 Rianne Kuiper 10,77 3,00 1,00 898
20 Manon Delhaas 11,43 4,06 0,85 792
21 Lotte Kwak 12,11 3,50 0,95 746
23 Lindsey Kuil 12,70 3,60 0,90 658
24 Lotte Smith 12,84 2,98 0,85 556

Meisjes Pupil A1 - 600 meter

 
# Naam 600m OBP
11 Manon Delhaas 2:31,94 ---
16 Rianne Kuiper 2:42,15 ---
17 Lotte Kwak 2:43,67 ---
19 Lotte Smith 2:46,27 ---

Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

 
# Naam 60m Kogel Hoog Punten totaal
13 Nynke Kwak 10,79 4,45 0,95 975
16 Elke de Jong 10,82 3,51 0,95 899
20 Inke Meijer 12,87 4,44 0,95 743

Meisjes Pupil A2 - 600 meter

 
# Naam 600m OBP
4 Nynke Kwak 2:19,91 ---
5 Elke de Jong 2:22,74 ---
14 Inke Meijer 2:52,44 ---

Meisjes Pupil C - Meerkamp

 
# Naam 40m Vortex Hoog Punten totaal
12 Leonie Kuiper 8,35 5,50 0,85 582

Meisjes Pupil C - 600 meter

 
# Naam 600m OBP
12 Leonie Kuiper 3:02,36 --