Oktober 2018
Zaterdag 20 oktober
09:00 – 10:30

Langeduurloop

Henk Nieborg

09:00 – 10:30

Parktraining

Dorothy de Jager

Zondag 21 oktober
09:00 – 11:30

Langeduurloop

Ronald Tuik

Dinsdag 23 oktober
13:30 – 14:30

Parktraining

Dorothy de Jager

19:00 – 20:15

Sportief Wandelen Groep 3

Tempo 5-5,5 km/u

19:00 – 20:45

Sportief Wandelen Groep 1 en 2

Tempo 6-7 km/u

19:15 – 20:30

Trainingsgroep 1 en 2

Jan Verwoert

19:15 – 20:30

Trainingsgroep 3 en 4

Ina Oortwijn: Baan: 3 min snel-P1 min-3 min snel ter voorbereiding op: 8x 2min snel-P10sec-10sec supersnel P1:40 (steeds weer starten na 4 min)

19:15 – 20:30

Trainingsgroep 5 en 6

Trea Blaauw Baan: 3 min snel-P1 min-3 min snel ter voorbereiding op: 8x 2min snel-P10sec-10sec supersnel P1:40 (steeds weer starten na 4 min)

19:15 – 20:30

Duurloop 5 en 6

Noorderhonk

Albert Leeraar: Duurloop 50 minuten

Donderdag 25 oktober
19:00 – 20:15

Ultra groep

Peter Stein

19:15 – 20:30

Trainingsgroep 1 en 2

Jan Verwoert

19:15 – 20:30

Trainingsgroep 3 en 4

Ruud Klaassens 75 Min Groep 3-4 13 km Inlopen: 20 min D1 Kern: 45 min D2 met tempoblokken Uitlopen: 10 min D1

19:15 – 20:30

Trainingsgroep 5,6 en 7

Noorderhonk

Henk Timmer en Bé Sebens 75 Min Groep 5-6 11 km Inlopen: 20 min D1 Kern: 45 min D2 met tempoblokken Uitlopen: 10 min D1

Zaterdag 27 oktober

Leuke cross in Dwingeloo De start van de cross is op het terrein van het zwembad ‘De Paasbergen’. Parkeergelegenheid: parkeerterrein van het zwembad en op locaties in de buurt van dit parkeerterrein (wordt ter plekke aangegeven). Adres: ‘De Paasbergen’ Anserpad 2 7991 SC Dwingeloo.

09:00 – 10:30

Langeduurloop

Henk Nieborg LSD 16 km

09:00 – 10:30

Parktraining

Trea Blaauw

Zondag 28 oktober
09:00 – 11:30

Langeduurloop

Ronald Tuik 20 en 27 km

Dinsdag 30 oktober
13:30 – 14:30

Parktraining

Dorothy de Jager

19:00 – 20:15

Sportief Wandelen Groep 3

Tempo 5-5,5 km/u

19:00 – 20:45

Sportief Wandelen Groep 1 en 2

Tempo 6-7 km/u

19:15 – 20:30

Trainingsgroep 1 en 2

Jan Verwoert

19:15 – 20:30

Trainingsgroep 3 en 4

Aleida Heikens Baan: 6-8x 500m P100m daarna 2x 1km op WT P 200m

19:15 – 20:30

Duurloop 5 en 6

Noorderhonk

Henk Timmer Duurloop 8 km

19:15 – 20:15

Trainingsgroep 5 en 6

Sylvia Bootsma Baan: 6-8x 500m P100m daarna 2x 1km op WT P 200m

November 2018
Donderdag 1 november
19:15 – 20:30

Trainingsgroep 1 en 2

Jan Verwoert

Dinsdag 6 november
19:00 – 20:15

Sportief Wandelen Groep 3

Tempo 5-5,5 km/u

19:00 – 20:45

Sportief Wandelen Groep 1 en 2

Tempo 6-7 km/u

Dinsdag 13 november
19:00 – 20:15

Sportief Wandelen Groep 3

Tempo 5-5,5 km/u

19:00 – 20:45

Sportief Wandelen Groep 1 en 2

Tempo 6-7 km/u

Dinsdag 20 november
19:00 – 20:15

Sportief Wandelen Groep 3

Tempo 5-5,5 km/u

19:00 – 20:45

Sportief Wandelen Groep 1 en 2

Tempo 6-7 km/u

Dinsdag 27 november
19:00 – 20:15

Sportief Wandelen Groep 3

Tempo 5-5,5 km/u

19:00 – 20:45

Sportief Wandelen Groep 1 en 2

Tempo 6-7 km/u

December 2018
Dinsdag 4 december
19:00 – 20:15

Sportief Wandelen Groep 3

Tempo 5-5,5 km/u

19:00 – 20:45

Sportief Wandelen Groep 1 en 2

Tempo 6-7 km/u

Dinsdag 11 december
19:00 – 20:15

Sportief Wandelen Groep 3

Tempo 5-5,5 km/u

19:00 – 20:45

Sportief Wandelen Groep 1 en 2

Tempo 6-7 km/u

Dinsdag 18 december
19:00 – 20:15

Sportief Wandelen Groep 3

Tempo 5-5,5 km/u

19:00 – 20:45

Sportief Wandelen Groep 1 en 2

Tempo 6-7 km/u

Dinsdag 25 december
19:00 – 20:45

Sportief Wandelen Groep 1 en 2

Tempo 6-7 km/u

Zaterdag 29 december
09:00 – 15:00

Oudejaarsloop 2018