Clubrecords baan outdoor

De clubrecords zijn de laatste jaren niet bijgehouden. Ik heb het laatst bekende overzicht nu

op onze nieuwe website geplaatst. Eventuele aanvullingen of verbeteringen kunnen jullie aan mij doorgeven.

Henk van der Meer

 

 

Jongens minipupillen
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
40 m 7.9 Johan v/d Wekken 2000
40 m (ev) 7.9 Bram Geurtsen 2008
40 m et 8.17 Johan v/d Wekken 2000
600 m 2.37.0 Robbin Blaauw 2000
hoog 0.85 Mark Houwaart 2003
hoog (ev) 0.85 Mathijs Klebach 2005
ver 3.00 Bram Geurtsen 2008
kogel 5.70 Robbin Blaauw 2000
bal 19.92 Rick van Bruggen 2002
3 kamp 873 pnt Rick van Bruggen 2002
Jongens pupillen C
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
40 m 6.8 Arvid Perdok 1999
40 m et 7.25 Klaas jan Brouwer 1996
50 m 10.2 Peter-Jan Boers 1985
600 m 2.07.9 Geert Koets 2008
1000 m 3.41.0 Richard Grave 1991
hoog 1.10 Geert Koets 2008
ver 3.53 Geert Koets 2008
kogel 6.83 Richard Grave 1991
bal 32.78 Richard Grave 1991
3 kamp 1317 pnt Geert Koets 2008
Jongens pupillen B
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
40 m 6.6 Arvid Perdok 2000
40 m et 6.96 Geert Koets 2009
50 m 6.4 Jos Rutgers 1985
600 m 2.08.7 Richard Grave 1992
1000 m 3.35.9 Michaël Smit 1986
hoog 1.20 Arvid Perdok 2000
hoog (ev) 1.20 Geert Koets 2009
ver 3.86 Jos Rutgers 1986
kogel 6.90 Gert Engels 1995
bal 37.48 William Ots 1988
3 kamp [40m/ver/kogel] 1460 pnt Geert Koets 2009
4 kamp [40m/hoog/ver/kogel] 1823 pnt Geert Koets 2009
4 x 40 m 29.6 Nico Katuin 2003
Fynn Schulenberg
Marc Brouwer
Robin Strobos
Jongens pupillen A
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
40 m 10.90 Stefan Visser 2007
50 m 8.93 Joris Regobert 2008
60 m 8.6 Douwe Scheper 2000
60 m et 9.07 Arvid Perdok 2002
600 m 1.54.1 Johan Boer 1989
1000 m 3.07.0 Klaas-Jan Brouwer 1999
hoog 1.40 Klaas-Jan Brouwer 1999
ver 4.47 Klaas-Jan Brouwer 1999
kogel 9.32 Marcel van Langen 1987
bal 45.78 William Ots 1990
3 kamp 1898 pnt Marcel van Langen 1987
4 x 60 m 37.8 Marc Brouwer 2005
Claudio Pintus
Wouter Freerks
Nico Katuin
Jongens junioren D
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
80 m 10.3 Arvid Perdok 2004
80 m et 10.36 Arvid Perdok 2004
400 m 1.10.75 Marc Brouwer 2007
600 m 1.34.0 Marcel van Langen 1989
800 m 2.22.0 Mark Houwaart 2009
1000 m 2.50.6 Marcel van Langen 1989
1500 m 5.35.31 Claudio Pintus 2007
80 m horden 14.0 Harald Pals 1995
80 m horden et 13.20 Arvid Perdok 2004
300 m horden 1.12.3 Matthijs Blik 1998
hoog 1.55 Harald Pals 1995
hoog (ev) 1.55 Arvid Perdok 2004
ver 5.06 Arvid Perdok 2004
kogel 11.95 Stefan Visser 2009
discus 36.66 Stefan Visser 2009
speer 39.70 Arvid Perdok 2004
sprint 2 kamp 1159 pnt Harald Pals 1995
werp 3 kamp 1684 pnt Arvid Perdok 2004
3 kamp 1862 pnt Arvid Perdok 2004
4 kamp 2335 pnt Marcel van Langen 1989
6 kamp vacant
7 kamp 3940 pnt Marcel van Langen 1989
4 x 80 m 43.45 Bas Leenknegt 2003
Laurens v Kouwenhove
Pascal Remminga
Arvid Perdok
Jongens junioren C
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
100 m 11.9 Ditmar van Dam 1989
100 m (ev) 11.9 Arvid Perdok 2005
100 m et 12.36 Arvid Perdok 2005
200 m 28.3 Jeroen Blik 1996
200 m et 26.71 Robbin Blaauw 2008
400 m 59.44 Hidde Bergman 2007
800 m 2.01.9 Marcel van Langen 1991
1000 m 2.49.2 Marcel van Langen 1990
1500 m 4.10.62 Marcel van Langen 1991
3000 m 10.03.5 Frans Teekens 1981
100 m horden 16.2 Ditmar van Dam 1989
100 m horden et 15.42 Robbin Blaauw 2008
300 m horden et 44.64 Robbin Blaauw 2008
hoog 1.65 Wilfred Dijksterhuis 1985
hoog (ev) 1.65 Ditmar van Dam 1988
hoog (ev) 1.65 Arvid Perdok 2005
polsstok hoog 2.00 Nico Katuin 2010
ver 5.56 Ditmar van Dam 1989
hink-stap-sprong 10.67 Robbin Blaauw 2008
kogel (4 kg) 13.49 Stefan Visser 2011
discus (1kg) 51.98 Stefan Visser 2011
speer (600 g) 47.30 Ditmar van Dam 1989
kogelslingeren (4 kg) 31.44 Stefan Visser 2010
sprint 2 kamp 1264 pnt Robbin Blaauw 2008
werp 3 kamp 1942 pnt Stefan Visser 2011
3 kamp 1936 pnt Arvid Perdok 2005
4 kamp 2622 pnt Ditmar van Dam 1989
8 kamp 5319 pnt Ditmar van Dam 1989
4 x 100 m 50.7 Bas Leenknegt 2005
Pascal Remminga
Laurens v. Kouwenhove
 Arvid Perdok
Jongens junioren B
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
100 m 11.4 Gerhardus Viet 1963
100 m et 12.33 Harald Pals 1999
200 m 24.5 Ditmar van Dam 1990
200 m et 24.17 Ditmar van Dam 1991
400 m 54.1 Ditmar van Dam 1991
400 m et 53.23 Ditmar van Dam 1991
600 m 1.30.8 Harry Elzinga 1966
800 m 2.01.4 Marcel van Langen 1992
1000 m 2.44.5 Robert Brouwer 1987
1500 m 4.04.04 Robert Brouwer 1988
2000 m vacant
3000 m 8.59.6 Frans Teekens 1983
5000 m 17.43.9 Stefan Remmers 1989
60 m horden 15.87 Robbin Blaauw 2010
110 m horden 16.2 Robbin Blaauw 2010
110 m horden et 16.47 Robbin Blaauw 2010
400 m horden et 61.23 Robbin Blaauw 2010
1500 m steeple chase 5.06.1 Robert Brouwer 1987
hoog 1.91 Harald Pals 1999
polsstokhoog 2.20 Remco Tuin 2008
ver 6.09 Ditmar van Dam 1991
hink-stap-sprong 11.43 Robbin Blaauw 2009
kogel (5 kg) 14.59 Edward van Rossum 1986
kogelslingeren (5 kg) 39.71 Stefan Visser 2012
discus (1,5 kg) 45.34 Edward van Rossum 1986
speer (700 g) 54.60 Edward van Rossum 1986
Zweedse estafette 2.25.68 Robbin Blaauw 2008
Hidde Bergman
Pascal Remminga
Nico Katuin
sprint 2 kamp 1309 pnt Harald Pals 1999
werp 3 kamp 1789 pnt Stefan Visser 2012
3 kamp 1415 pnt Harald Pals 1998
7 kamp 3357 pnt Robbin Blaauw 2009
9 kamp 4037 pnt Robbin Blaauw 2009
4 x 100 m vacant
Jongens junioren A
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
100 m 10.9 Roelf-Jan de Vries 1963
100 m et 11.40 Pascal Remminga 2009
150 m et 17.66 Pascal Remminga 2008
200 m 22.62 Pascal Remminga 2009
300 m 37.8 Roelf-Jan de Vries 1964
400 m 52.7 Jelte Bootsman 1982
400 m et 49.75 Pascal Remminga 2009
600 m 1.45.8 Herman Jansen 1994
800 m 1.58.37 Pascal Remminga 2009
1000 m 2.39.37 Pascal Remminga 2008
1500 m 4.06.5 Carsten Kamp 1964
3000 m 8.51.9 Renee Feyen 1982
5000 m 15.34.1 Renee Feyen 1982
110 m horden 16.4 Klaas Elzinga 1963
3000 m steeple chase 10.45.5 Robert Brouwer 1989
hoog 1.90 Harald Pals 2000
polsstokhoog 2.80 Johan Scholte 1964
ver 6.59 Gerrie Boedeltje 1967
hink-stap-sprong 11.70 Johan Scholte 1963
kogel 16.49 Edward van Rossum 1988
kogelslingeren vacant
bal 55.22 Herman Jansen 1993
discus 48.66 Edward van Rossum 1988
speer 59.76 Edward van Rossum 1988
sprint 2 kamp 1438 pnt Pascal Remminga 2008
werp 3 kamp 1034 pnt Pascal Remminga 2008
3 kamp 1718 pnt Harald Pals 2000
6 kamp 2957 pnt Harald Pals 2000
7 kamp 3787 pnt Pascal Remminga 2008
10 kamp 4586 pnt Jelte Bootsman 1982
4 x 100 m 46.0 Marc Collast 1988
Boaz Meijer
Wilfred Dijsterhuis
Edward van Rossum
4 x 800 m 8.19.36 Pascal Remminga 2009
Robbin Blaauw
Daniël Oosterhoff
Hidde Bergman
3 x 1000 m 8.17.5 Hidde Bergman 2008
Daniël Oosterhoff
Pascal Remminga
Mannen senioren
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
100 m 11.32 Pascal Remminga 2010
200 m 23.6 Benny Schipper 1964
400 m 50.11 Pascal Remminga 2010
800 m vacant
1000 m 2.38.5 Carsten Kamp 1964
1500 m 4.12.1 Johan Smit 1963
2000 m 6.13.3 Jan Langerhuizen 1986
3000 m 8.53.3 Egbert Zijlstra 1975
5000 m 15.33.1 Bertus Kor 1984
10.000 m 32.27.0 Heye Wever 1991
110 m horden 17.7 Klaas Elzinga 1964
200 m horden 27.2 Klaas Elzinga 1964
400 m horden 59.7 Henk Beekes 1982
3000 m steeple 9.40.8 Bronnie Dodde 1989
hoog 1.75 Henk Beekes 1982
polsstokhoog 2.80 Henk Beekes 1982
ver 6.56 Johan Scholte 1965
hink-stap-sprong 11.89 Johan Scholte 1964
kogel 12.94 Douwe Smit 1967
kogelslingeren ? Matthijs Blik 2010
discus 40.42 Douwe Smit 1967
speer 42.63 Edward  van Rossum 1989
4 kamp 1379 pnt Matthijs Blik 2008
5 kamp 474 pnt Willem Jonkers 1999
6 kamp 630 pnt Ton v/d Wekken 1998
10 kamp 4952 pnt Henk Beekes 1982
werp 3 kamp 1098 pnt Matthijs Blik 2008
Olympische estafette [800 – 400 – 200 – 200] 3.49.3 Carsten Kamp 1964
Douwe Visser
Roelf Jan de Bries
Klaas Elzinga
4 x 100 m 45.8 Benny Schipper 1964
Klaas Elzinga
Henk Meijer
Roelf Jan de Vries
4 x 400 m 3.41.71 Thom Eshuis 2010
Ronald Brunsting
Robbin Blaauw
Pascal Remminga
4 x 1500 m 18.09.9 Johan Smit 1967
Url van Wijk
Harry Elzinga
Ton Markus
3 x 1000 m 8.34.2 Jonne Hendriks 1963
Johan Smit
Carsten Kamp
Zweedse estafette 2.07.21 Pascal Remminga 2010
Daniel Oosterhoff
Thom Eshuis
Matthijs Blik
Mannen 35+
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
100m 13.5 Robert Brouwer 2006
ver 4.02 Robert Brouwer 2006
kogel 8.31 Robert Brouwer 2006
discus 22.70 Robert Brouwer 2006
speer 31.76 Robert Brouwer 2006
hoog 1.30 Robert Brouwer 2006
polsstokhoog 2.10 m Robert Brouwer 2007
hink-stap-sprong 9.20 m Robert Brouwer 2007
6 kamp 1562 pnt Robert Brouwer 2006
Mannen 40+
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
100 m 13.6 Klaas Oudman 2008
800 m 2.24.3 Klaas Oudman 2008
1000 m 3.20.9 Willem Jonkers 2004
5000 m 18.49.0 Sjaak Overbeek 1997
hoog 1.35 Piet Vrijenhoek 2001
ver 4.38 Klaas Oudman 2008
kogel 7.89 Egbert Oosterhoff 2008
discus 18.74 Bé Perdok 2000
speer 24.59 Pieter Kruize 2004
3 kamp 405 pnt Willem Jonkers 2001
4 kamp 1154 pnt Klaas Oudman 2008
Mannen 45+
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
100 m 13.5 Willem Jonkers 2006
800 m 2.56.0 Henk Nieborg 2003
3000 m 10.45.0 Willem Jonkers 2006
5000 m et 18.49.16 Bronnie Dodde 2010
hoog 1.40 Piet Vrijenhoek 2003
ver 4.20 Piet Vrijenhoek 2003
kogel 7.15 Bé Perdok 2003
discus 19.10 Piet Vrijenhoek 2005
speer 29.74 Piet Vrijenhoek 2003
Mannen 50+
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
100 m 15.1 Cock Houwaart 2008
800 m 2.58.9 Cock Houwaart 2008
ver 3.52 Cock Houwaart 2008
kogel 6.24 Cock Houwaart 2009
4 kamp 201 pnt Cock Houwaart 2008
Mannen 55+
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
100 m 14.9 Han Bouman 2006
5000 m 21.01.0 Henk Potter 2003
discus 21.19 m Han Bouman 2006
speer 19.72 m Han Bouman 2006
3 kamp 459 pnt Han Bouman 2006
Mannen 60+
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
100 m 15.42 Han Bouman 2008
200 m 31.49 Han Bouman 2008
Meisjes minipupillen
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
40 m 7.4 Marit Siersema 2005
40 m et 8.12 Inge v/d Wekken 1999
600 m 2.31.2 Marit Siersema 2005
400 m 1.58.0 Jikke Vrijenhoek 2003
hoog 1.00 Marit Siersema 2005
ver 2.93 Inge v/d Wekken 1999
kogel 4.89 Mariama Camara Bos 2008
bal 14.26 Marit Siersema 2005
3 kamp 710 pnt Inge v/d Wekken 1999
5 kamp 1503 pnt Marit Siersema 2005
6 kamp 1371 pnt Marlin Visser 2002
Meisjes pupillen C
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
40 m 6.9 Anniek Nijhof 2005
40 m et 7.29 Chanel Brouwer 2005
50 m 9.31 Anneloes Wonink 2007
60 m 12.3 Ilona Grave 1993
80 m 14.8 Mirjam Boer 1992
100 m 18.2 Esther Vuijk 1995
400 m 1.50.7 Ilona Grave 1993
600 m 2.12.0 Leonie Glazenborg 2006
800 m 3.08.71 Anneloes Wonink 2007
1000 m 3.59.0 Leonie Glazenborg 2006
hoog 1.05 Chanel Brouwer 2005
ver 3.20 Mirjam Boer 1992
kogel 5.99 Manon Remminga 2002
bal 20.22 Mirjam Boer 1992
3 kamp 1072 pnt Manon Remminga 2002
4 kamp 1018 pnt Anneloes Wonink 2007
5 kamp 1596 pnt Anneloes Wonink 2007
6 kamp 2088 pnt Manon Remminga 2002
4 x 40 m 33.4 Jikke Vrijenhoek 2003
Liset van Zanden
Marlin Visser
Nathalie ‘t Hoen
Meisjes pupillen B
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
40 m 6.7 Benthe Tiegelaar 2009
40 m et 6.96 Mirjam van Bruggen 2002
60 m 11.5 Harriët Bakker 1992
400 m 1.33.7 Harriët Bakker 1992
600 m 2.20.0 Mirjam van Bruggen 2002
1000 m 3.39.6 Romy Strobos 2006
hoog 1.15 Anneloes Wonink 2008
ver 3.60 Natalie ‘t Hoen 2004
kogel 6.23 Marieke Wieringa 2007
bal 22.76 Annelies Werkman 2002
3 kamp 1187 pnt Natalie ‘t Hoen 2004
5 kamp 1346 pnt Janinke Tol 2001
6 kamp 2090 pnt Danaïd Prinsen 2006
4 x 40 m 31.2 Kirsty Ates 2003
Lisanne Houwaart
Bente Vrijenhoek
Manon Remminga
Meisjes pupillen A
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
50 m 7.96 Henderyke Wonink 2007
60 m 9.0 Anneloes Wonink 2010
60 m et 9.39 Roxanne Evora 2004
100 m 17.9 Annechien Vuijk 1995
600 m 1.59.8 Anneloes Wonink 2010
800 m 2.41.24 Leonie Glazenborg 2009
1000 m 3.27.20 Leonie Glazenborg 2009
hoog 1.40 Henderyke Wonink 2007
ver 4.18 Anneloes Wonink 2010
kogel 8.37 Harriët Bakker 1995
bal 26.92 Harriët Bakker 1995
3 kamp 1600 pnt Henderyke Wonink 2007
4 kamp 1515 pnt Marlies Dijk 2001
5 kamp 1478 pnt Esther Vuijk 1997
6 kamp 2775 pnt Henderyke Wonink 2007
4 x 60 m 38.3 Manon Remminga 2005
Bente Vrijenhoek
Marlin Visser
Natalie ‘t Hoen
4 x 50 m 31.79 Henderyke Wonink 2007
Myrthe Schrik
Daphne Bos
Emma Ritzen
Meisjes junioren D
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
40 m 6.2 Ellen Gibcus 1994
60 m 8.6 Natalie ‘t Hoen 2008
60 m et 8.68 Henderyke Wonink 2009
75 m 10.5 Henderyke Wonink 2009
75 m et 11.04 Henderyke Wonink 2008
80 m 11.8 Ellen Gibcus 1994
100 m et 14.81 Manon Remminga 2007
150 m 22.6 Petra Meijer 1992
400 m 1.06.58 Henderyke Wonink 2009
600 m 1.46.6 Caroline van Wijk 1978
800 m et 2.21.43 Danaïd Prinsen 2010
1000 m et 3.09.27 Danaïd Prinsen 2010
1500 m et 5.09.35 Leonie Glazenborg 2011
60 m horden 10.2 Henderyke Wonink 2009
60 m horden et 10.71 Henderyke Wonink 2008
300 m horden 51.72 Henderyke Wonink 2009
hoog 1.51 Henderyke Wonink 2008
ver 4.46 Natalie ‘t Hoen 2008
bal 26.50 Chantal Elzinga 2010
kogel 10.25 Dineke Bazuin 1974
discus 23.64 Harriët Bakker 1997
speer 28.66 Harriët Bakker 1997
sprint 2 kamp 1146 pnt Ellen Gibcus 1994
spring 2 kamp 896 pnt Henderyke Wonink 2008
werp 3 kamp 1287 pnt Harriët Bakker 1997
3 kamp 1503 pnt Rita Adigwe 2002
4 kamp 1716 pnt Ellen Gibcus 1994
6 kamp 2718 pnt Henderyke Wonink 2008
7 kamp 3226 pnt Henderyke Wonink 2008
4 x 60 m 33.68 Esmee Nuus 2008
Liset van Zanden
Henderyke Wonink
Natalie ‘t Hoen
Meisjes junioren C
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
80 m 10.8 Caroline van Wijk 1980
80 m (ev) 10.8 Sandra Post 1989
80 m (ev) 10.8 Margot Brontsema 1990
80 m et 10.89 Henderyke Wonink 2010
100 m 13.1 Monique van Wijk 1983
100 m et 13.54 Henderyke Wonink 2010
150 m 20.4 Sandra Post 1989
150 m ev 20.4 Henderyke Wonink 2010
150 m et 22.45 Manon Remminga 2008
400 m 1.02.09 Henderyke Wonink 2010
600 m 1.39.5 Monique van Wijk 1983
800 m 2.29.9 Monique van Wijk 1983
1000 m 3.17.9 Margot Brontsema 1990
1000 m et 3.17.67 Bente Vrijenhoek 2008
1500 m 5.21.9 Bente Vrijenhoek 2009
1500 m et 5.00.4 Danaïd Prinsen 2012
80 m horden 14.1 Sandra Post 1989
80 m horden et 12.78 Henderyke Wonink 2010
100 m horden et 15.72 Henderyke Wonink 2010
300 m horden et 47.91 Henderyke Wonink 2010
hoog 1.58 Henderyke Wonink 2010
ver 5,08 Henderyke Wonink 2010
hink-stap-sprong 8.20 Nadie Degenhart 2007
kogel 10.35 Rita Adigwe 2004
discus 23.96 Chantal Elzinga 2011
speer 31.96 Harriët Bakker 1999
sprint 2 kamp 707 pnt Jennifer Alvarez 2000
werp 3 kamp 1293 pnt Harriët Bakker 1998
3 kamp 1608 pnt Rita Adigwe 2003
4 kamp 2162 pnt Caroline van Wijk 1980
6 kamp 2570 pnt Harriët Bakker 1999
7 kamp 3359 pnt Sandra Post 1989
4 x 80 m 43.1 Sandra Boer 1989
Mieke Sprenger
Sandra Post
Margot Brontsema
Meisjes junioren B
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
80 m 10.4 Corry Pras 1976
100 m 12.8 Rita Zomer 1988
100 m et 12.55 Danaïd Prinsen 2013
200 m 26.8 Caroline van Wijk 1982
200 m et 25.8 Danaïd Prinsen 2013
400 m et 55.62 Danaïd Prinsen 2013
600 m et 1.59.3 Anja Huisman 1968
800 m 2.08.92 Danaïd Prinsen 2013
1000 m 3.17.0 Bente Vrijenhoek 2011
1500 m 4.38.17 Danaïd Prinsen 2014
100 m horden 15.4 Monique van Wijk 1985
100 m horden et 21.83 Rina Schoppers 2002
hoog 1.60 Monique van Wijk 1985
ver 5.09 Caroline van Wijk 1982
kogel 11.07 Nadie Degenhart 2009
kogelslingeren vacant
discus 24.94 Angelique Dammer 1987
speer 32.98 Anneke Thijen 1988
werp 3 kamp 975 pnt Rina Schoppers 2001
3 kamp 1170 pnt Rina Schoppers 2001
5 kamp 1550 pnt Rina Schoppers 2001
7 kamp 4358 pnt Monique van Wijk 1984
4 x100 m 53.1 Greetje Boels 1982
Anja Danhuis
Gerda Uil
Caroline van Wijk
Meisjes junioren A
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
80 m 12.0 Rianne Smid 1992
100 m 12.9 Monique van Wijk 1988
100 m et 16.56 Rina Schoppers 2004
200 m et 26.35 Monique van Wijk 1987
400 m 57.3 Monique van Wijk 1988
600 m 1.55.9 Harina Evaah 1989
800 m et 2.16.92 Monique van Wijk 1987
1000 m et 4.20.88 Rina Schoppers 2003
1500 m 5.13.9 Monique van Wijk 1987
100 m horden 14.8 Monique van Wijk 1988
400 m horden et 60.67 Monique van Wijk 1988
hoog 1.70 Gerda Uil 1985
ver 5.25 Monique van Wijk 1987
kogel 11.95 Greetje Sasker 1965
discus 26.48 Ellen van Rossum 1986
speer 26.84 Monique van Wijk 1987
3 kamp 720 pnt Rina Schoppers 2004
7 kamp 4486 pnt Monique van Wijk 1987
4 x100 m 51.3 Monique van Wijk 1984
Gerda Uil
Greetje Boels
Caroline van Wijk
Vrouwen senioren
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
80 m 13.5 Janine Roelfsema 1993
100 m 12.4 Gerda Uil 1986
200 m 26.1 Gerda Uil 1987
200 m et 25.85 Gerda Uil 1986
400 m 61.3 Gerda Uil 1986
800 m 2.28.6 Greetje Boels 1986
1500 m 5.37.9 Greetje Boels 1986
3000 m 11.22.0 Lianne de Wit 2006
hoog 1.71 Gerda Uil 1987
ver 5.15 Gerda Uil 1988
kogel 11.54 Gerda Uil 1987
kogelslingeren vacant
bal 21.70 Janine Roelfsema 1993
discus 31.04 Ellen van Rossum 1988
speer 29.40 Maria Lups 1988
4  x 100 m 51.9 Maria Lups 1988
Ellen van Rossum
Monique van Wijk
Gerda Uil
Vrouwen 35+
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
100 m 15.0 Gerda Edens 2005
100 m et 15.11 Gerda Edens 2006
800 m 3.27.0 Janet Degenhart 2003
5000 m 24.39.0 Meta v/d Wekken 2000
hoog 1.45 Gerda Edens 2006
ver 4.06 Gerda Edens 2005
kogel 8.49 Gerda Edens 2005
discus 19.58 Gerda Edens 2005
speer 22.23 Maria Schrik-Lups 2004
3 kamp 744 pnt Janet Degenhart 2004
4 kamp 1299 pnt Maria Schrik 2004
7 kamp 2110 pnt Gerda Edens 2005
4 x 100 m 71.84 Maria Schrik 2006
Renate Schulenberg
Ine van der Elzen
Alie Dodde
Vrouwen 40+
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
100 m 16.3 Renate Schulenberg 2005
100 m et 18.36 Jantje Remminga 2004
800 m 3.06.3 Renate Schulenberg 2004
1000 m 3.59.8 Renate Schulenberg 2004
3000 m 12.59.35 Renate Schulenberg 2006
hoog 1.15 Renate Schulenberg 2004
hoog (ev) 1.15 Janet Degenhart 2007
hoog (ev) 1.15 Maria Schrik 2007
ver 3.59 Renate Schulenberg 2005
kogel 7.39 Maria Schrik 2007
discus 20.63 m Janet Degenhart 2007
speer 22.39 Maria Schrik 2007
3 kamp 237 pnt Jantje Remminga 2004
4 kamp 934 pnt Renate Schulenberg 2004
7 kamp 1730 pnt Janet Degenhart 2007
Vrouwen 45+
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
100 m 16.3 Greet Vrijenhoek 2004
800 m 3.18.12 Ine van der Elzen 2006
1000 m 5.28.8 Greet Vrijenhoek 2004
hoog 1.00 Syny Rijnberg 2003
hoog (ev) 1.00 Greet Vrijenhoek 2004
ver 2.66 Greet Vrijenhoek 2004
kogel 6.37 Syny Rijnberg 2003
discus 14.81 Syny Rijnberg 2003
speer 9.42 Syny Rijnberg 2003
Vrouwen 50+
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
100 m 24.6 Alie Dodde 1998
ver 2.23 Alie Dodde 1998
kogel 6.12 Alie Dodde 1998
discus 13.21 Alie Dodde 2002
speer 12.34 Alie Dodde 1998
3 kamp 375 pnt Alie Dodde 1997
werp 3 kamp 525 pnt Alie Dodde 2002
4 kamp 588 pnt Alie Dodde 1998
Vrouwen 55+
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
60 m 13.0 Alie Dodde 2001
100 m 23.0 Alie Dodde 1999
100 m et 23.94 Alie Dodde 2002
hoog 0.90 Alie Dodde 2001
ver 2.36 Alie Dodde 2000
kogel 6.78 Alie Dodde 2000
discus 15.53 Alie Dodde 2000
speer 13.53 Alie Dodde 2000
3 kamp 348 pnt Alie Dodde 2004
werp 3 kamp 600 pnt Alie Dodde 2003
6 kamp 713 pnt Alie Dodde 2000
Vrouwen 60+
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
100 m et 25.15 Alie Dodde 2005
800 m 7.00.3 Alie Dodde 2008
ver 1.91 Alie Dodde 2008
kogel 6.65 Alie Dodde 2009
speer 11.86 Alie Dodde 2009
3 kamp 335 pnt Alie Dodde 2005
4 kamp 306 pnt Alie Dodde 2008
discus 13.87 Alie Dodde 2005
werp 3 kamp 578 pnt Alie Dodde 2005
kogelslingeren 11.67 Alie Dodde 2009
Vrouwen 65+
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
discus 13.48 Alie Dodde 2010