Clubrecords baan indoor

De clubrecords zijn de laatste jaren niet bijgehouden. Ik heb het laatst bekende overzicht nu

op onze nieuwe website geplaatst. Eventuele aanvullingen of verbeteringen kunnen jullie aan mij doorgeven.

Henk van der Meer

 

Jongens minipupillen
Onderdeel tijd/afstand Naam Jaar
35 M 6.9 Matthijs Blik 1992
40 M 8.7 Arnoud Brugge 1994
hoog vacant
ver 3,00 Matthijs Blik 1992
bal vacant
kogel 4,26 Matthijs Blik 1992
3 kamp [35 m / ver / kogel] 704 pnt Matthijs Blik 1992
Jongens pupillen C
Onderdeel tijd/afstand Naam jaar
30 m 6.8 Robin Strobos 2001
40 m 7.1 Gert Engels 1994
40 m et 6.90 Geert Koets 2008
600 m 2.19.06 Geert Koets 2007
1000 m 4.09.9 Klaas Jan Brouwer 1996
hoog 1,05 Geert Koets 2008
ver 3,14 Geert Koets 2008
bal 26,17 Geert Koets 2008
kogel 6, 47 Gert Engels 1994
2 kamp [40 m / ver] 572 pnt Matthijs Klebach 2006
2 kamp [40 m / hoog] 902 pnt Geert Koets 2008
3 kamp [30 m / hoog / kogel] 711 pnt Robin Stobos 2001
3 kamp [40 m / ver / kogel] 1067 pnt Robbin Blaauw 2001
3 kamp [40 m / hoog / bal] 1262 pnt Geert Koets 2008
Jongens pupillen B
Onderdeel tijd/afstand naam jaar
30 m 5.9 Marc Brouwer 2002
40 m 6.7 Geert Koets 2009
40 m et 6.90 Geert Koets 2009
600 m 2.13 Geert Koets 2008
1000 m 3.44.6 Richard Grave 1992
hoog 1,15 Geert Koets 2009
ver 3,65 Geert Koets 2009
kogel 6.25 Geert Koets 2009
3 kamp [30 m / hoog/ kogel] 1071 Robbin Blaauw 2001
3 kamp [40 m / hoog / kogel] 1447 Geert Koets 2009
3 kamp [40 m / ver / kogel] 1399 Geert Koets 2009
Jongens pupillen A
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
30 m 5.2 Arvid Perdok 2001
30 m et 5.99 Klaas Jan Brouwer 1999
35 m 6.0 Klaas Jan Brouwer 1998
35 m et 6.14 Klaas Jan Brouwer 1998
 40 m  6.4  Klaas Jan Brouwer 1999
 40 m et  6.70  Arvid Perdok 2002
 50 m et  8.00  Klaas Jan Brouwer 1999
 60 m  9.1  Arvid Perdok 2002
 60 m et  9.28  Klaas Jan Brouwer 1999
 600 m  1.58.5  Klaas Jan Brouwer 1998
 1000 m  3.27.9  Klaas Jan Brouwer 1999
 hoog  1,35  Klaas Jan Brouwer 1999
 ver  3,88  Klaas Jan Brouwer 1999
 kogel  9,20  Arvid Perdok 2002
3 kamp [30 m / hoog / kogel] 1659 pnt Arvid Perdok 2002
3 kamp [40 m / hoog / kogel] 1689 pnt Klaas Jan Brouwer 1999
 3 kamp [50 m / hoog / kogel]  1722 pnt  Klaas Jan Brouwer 1999
 3 kamp [60 m / hoog / kogel] 1654 pnt Arvid Perdok 2002
 3 kamp [60 m / ver / kogel] 1609 pnt Klaas Jan Brouwer 1999
Jongens junioren D
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
30 m 4.9 Pascal Remminga 2002
35 m et 6.05 Léander Letworry 1998
 40 m  6.0  Arvid Perdok 2003
 40 m et  6.71  Remco Tuin 2004
 50 m  7.3  Arvid Perdok 2003
 50 m et  7.28  Arvid Perdok 2004
 60 m  7.8  Arvid Perdok 2004
 60 m et  8.37  Arvid Perdok 2004
75 m 11.4 Claudio Pintus 2007
 600 m  1.56.6  Harald Pals 1994
 1000 m  3.07.06  Marcel van Langen 1988
 50 m horden et  Joris Regobert 2010
 60 m horden  9.7  Arvid Perdok 2004
 60 m horden et  10.36  Arvid Perdok 2004
 hoog 1,5  Harald Pals 1995
 hoog (ev) 1,5  Arvid Perdok 2004
 ver 4,67  Arvid Perdok 2004
 kogel 12,94  Stefan Visser 2009
sprint 2 kamp [40 m / 50 m] 1234 pnt Arvid Perdok 2003
 sprint 2 kamp  1316 pnt  Arvid Perdok 2004
 horden 2 kamp  vacant
3 kamp [30 m / hoog / kogel] 1375 pnt Arvid Perdok 2002
 3 kamp [40 m / hoog / kogel]  1565 pnt  Harald Pals 1995
meerkamp {60 mH / ver / kogel / 1000 m] 2067 pnt Arvid Perdok 2004
Jongens junioren C
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
30 m 4.9 Rutger Bloks 2002
30 m et 5.85 Niels Harms 1999
 40 m  5.4  Arvid Perdok 2005
 40 m et  5.66  Arvid Perdok 2004
 50 m  6.8  Niels Boekenstyn 2003
 50 m et  6.82  Arvid Perdok 2005
 60 m  7.7  Arvid Perdok 2004
 60 m et  7.88  Arvid Perdok 2005
300 m 43.28 Hidde Bergman 2007
 400 m  1.02.27  Robbin Blaauw 2008
600 m 1.55.9 Harald Pals 1996
 800 m  2.10.0 Marcel van Langen 1991
 1000 m  2.53.65 Mark Houwaart 2009
 1500 m  4.26.3 Marcel van Langen 1991
 50 m horden et  8.49 Robbin Blaauw 2007
 60 m horden  10.1 Arvid Perdok 2004
 60 m horden et  9.71 Robbin Blaauw 2008
80 m horden et 12.66 Robbin Blaauw 2008
 hoog 1,65 Ditmar van Dam 1991
 ver 5,38 Arvid Perdok 2004
 kogel 13,36 Stefan Visser 2011
 sprint 2 kamp [40 m / 50 m] 1536 pnt Arvid Perdok 2005
 sprint 2 kamp [50 m / 60 m]  1568 pnt Arvid Perdok 2005
 horden 2 kamp [50 m / 60 m]  1243 pnt Robbin Blaauw 2007
3 kamp [30 m / hoog / kogel] 1617 Arvid Perdok 2005
3 kamp [40 m / hoog / kogel]  2040 pnt Rutger Bloks 2002
3 kamp [60 m / hoog / kogel] 1945 pnt Arvid Perdok 2005
meerkamp [60 mH / ver / kogel / 1000 m] 1402 pnt Laurens van Kouwenhove 2004
Jongens junioren B
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
40 m 5.6 Jeroen Blik 1998
40 m et 5.63 Harald Pals 1999
 50 m  6.6  Ditmar van Dam 1989
 50 m et  6.67  Ditmar van Dam 1990
 60 m  7.5  Marc Collas 1988
 60 m et  7.82  Robbin Blaauw 2010
 200 m et  26.33  Bas Minneboo 2004
 400 m et  54.96  Robbin Blaauw 2010
 800 m  2.00.2  Marcel van Langen 1993
 1000 m  2.38.7  Marcel van Langen 1992
 1500 m  4.13.7  Robert Brouwer 1988
 3000 m  vacant
 50 m horden et  7.87  Robbin Blaauw 2009
 60 m horden  9.2  Robbin Blaauw 2009
 60 m horden et  8.97  Robbin Blaauw 2010
 hoog 1,8  Harald Pals 1999
 polsstokhoog  vacant
 ver 5,89  Robbin Blaauw 2010
 kogel 12,74 Stefan Visser 2012
 sprint 2 kamp [40 m / 50 m]  1185 pnt  Harald Pals 1999
sprint 2 kamp [50 m / 60 m] 865 pnt Bas Minneboo 2004
 horden 2 kamp  1252 pnt  Robbin Blaauw 2009
Jongens junioren A
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
40 m 5.5 Harald Pals 2000
40 m et 5.7 Harald Pals 2001
 50 m  6.5  Piet Vrijenhoek 1974
 50 m et  6.75  Harald Pals 2000
 60 m  7.5  Herman Jansen 1994
 60 m et  7.88  Herman Jansen 1994
 200 m  27.12  Thom Eshuis 2010
 400 m  52.90  Pascal Remminga 2009
 800 m et  1.58.70  Pascal Remminga 2009
 1500 m  vacant
 hoog 1,9  Harald Pals 2001
 polsstokhoog  vacant
 ver 6,02  Pascal Remminga 2008
 hinkstapsprong  vacant
 sprint 2 kamp  1115 pnt  Harald Pals 2001
 horden 2 kamp  vacant
 4 x 200 m estafette  1.40.73  Pascal Remminga 2008
 Hidde Bergman
 Robbin Blaauw
 Daniël Oosterhoff
Mannen senioren
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
 50 m  6.5  Piet Vrijenhoek 1976
 50 m et  7.20  Matthijs Blik 2008
 60 m et  7.45  Pascal Remminga 2010
 200 m  vacant
 400 m  49.92  Pascal Remminga 2009
 800 m  1.58.35  Pascal Remminga 2010
 1000 m  3.06.0  Arno Plugge 1994
 1500 m  4.54.3  Arno Plugge 1994
 3000 m  9.31.48  Bronnie Dodde 1987
 hoog  vacant
 polsstokhoog 2,6  Matthijs Blik 2010
 ver  vacant
 kogel  10.29  Matthijs Blik 2010
 sprint 2-kamp [50 m / 60 m]  813 pnt  Matthijs Blik 2008
Mannen masters 60+
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
 50 m et  8.26  Han Bouman 2008
 60 m et  9.60  Han Bouman 2011
 200 m et  31.13  Han Bouman 2011
Meisjes minipupillen
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
 40 m  8.5  Esther Vuijk 1994
 hoog 0,6  Esther Vuijk 1994
hoog (ev) 0,6  Sanne Vuijk 1994
 ver 1,8  Esther Vuijk 1994
 kogel 4,13  Esther Vuijk 1994
 bal  vacant
 3 kamp  vacant
Meisjes pupillen C
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
30 m 6.3 Mirjam van Bruggen 2000
30 m (ev) 6.3 Manon Remminga 2001
35 m 7,3 Debora Glazenburg 1988
 40 m  7.2  Marit Siersema 2006
 40 m et  7.69  Marit Siersema 2006
 600 m  2.21.18  Marit Siersema 2006
 1000 m  4.19.9  Mirjam Boer 1992
 hoog 1  Marit Siersema 2005
 ver 2,59  Anniek Nijhof 2005
 bal 14,7  Marit Siersema 2006
 kogel 4,81  Manon Remminga 2001
 2 kamp [40 m / ver]  620 pnt  Anniek Nijhof 2005
 2 kamp [40 m / hoog] 549 pnt Anneloes Wonink 2007
 3 kamp [30 m / hoog / kogel] 893 pnt Mannon Remminga 2001
 3 kamp [40 m / hoog / kogel]  971 pnt  Anniek Nijhof 2005
 3 kamp [40 m / ver / kogel] 786 pnt Nadie Degenhart 2001
 3 kamp [40 m / hoog / kogel] 966 pnt Marit Siersema 2006
 3 kamp [40 m / hoog / ver] 902 pnt Marit Siersema 2005
Meisjes pupillen B
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
30 m 5.5 Manon Remminga 2002
 40 m  7.4  Esther Vuijk 1996
 40 m et  7.14  Romy Strobos 2006
 600 m  2.18.3  Anneloes Wonink 2007
 1000 m  3.47.16  Romy Strobos 2006
 hoog 1  Danaïd Prinsen 2006
 hoog (ev) 1  Anneloes Wonink 2008
 ver 3,15  Anneloes Wonink 2008
 kogel 5,24  Chanel Brouwer 2006
 3 kamp [30 m / hoog / kogel] 1059 pnt Manon Remminga 2002
 3 kamp [40 m / hoog / kogel]  1270 pnt  Manon Remminga 2002
 3 kamp [40 m / ver / kogel] 1142 pnt Romy Strobos 2006
Meisjes pupillen A
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
30 m 5.7 Jorien Howing 2000
35 m et 6.62 Esther Vuijk 1998
 40 m  6.6  Manon Remminga 2005
 40 m et  7.07  Lisanne Houwaart 2004
 50 m et  8.59  Anneloes Wonink 2009
 60 m  9.0  Anneloes Wonink 2010
 60 m et  9.19  Laura Kooy 2005
 600 m  2.07.3  Romy Strobos 2006
 800 m  2.46.48  Leonie Glazenborg 2009
 1000 m  3.29.94  Leonie Glazenborg 2009
 hoog 1,25  Anneloes Wonink 2010
 ver 3,53  Anneloes Wonink 2009
 kogel 8,75  Anneloes Wonink 2010
 3 kamp  1694 pnt  Anneloes Wonink 2010
Meisjes junioren D
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
30 m 5.1 Rita Adigwe 2001
30 m et 6.47 Esther Vuik 1999
 40 m  6.5  Anneloes Wonink 2011
 40 m et  6.45  Rita Adigwe 2002
 50 m  8.2  Harriët Bakker 1996
 50 m et  7.74  Henderyke Wonink 2008
 60 m  8.8  Henderyke Wonink 2008
 60 m et  8.90  Henderyke Wonink 2008
75 m 11.50 Esmee Nuus 2008
 600 m  1.48.76  Henderyke Wonink 2009
 800 m  2.31.69  Henderyke Wonink 2009
 1000 m  3.22.40  Danaïd Prinsen 2010
 50 m horden et  8.06 Esther Vuik 1999
 60 m horden et  10.35  Henderyke Wonink 2009
 hoog 1,5  Henderyke Wonink 2009
 ver 4,62  Henderyke Wonink 2008
 kogel 10,03  Harriët Bakker 1997
 sprint 2 kamp  1117 pnt  Rita Adigwe 2002
 horden 2 kamp  1058 pnt  Henderyke Wonink 2008
 3 kamp  1497 pnt  Rita Adigwe 2001
Meisjes junioren C
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
30 m 5.2 Rita Adigwe 2002
30 m et 6.01 Harriët Bakker 1999
 40 m  6.3  Rita Adigwe 2003
 40 m et  6.67  Harriët Bakker 1999
 50 m  8.5  Hanna Jonkers 2003
 50 m et  7.43  Henderyke Wonink 2010
 60 m  8.3  Henderyke Wonink 2010
 60 m et  8.42  Henderyke Wonink 2011
 200 m et  28.38  Henderyke Wonink 2011
 300 m 48.87  Manon Remminga 2008
 400 m  1.01.84  Henderyke Wonink 2011
 600 m  1.47.57  Henderyke Wonink 2010
 800 m 2.15.14  Danaïd Prinsen 2012
 50 m horden et  8.25  Henderyke Wonink 2010
 60 m horden  9.6  Henderyke Wonink 2010
 60 m horden et  9.53  Henderyke Wonink 2011
 80 m horden  17.10  Nadie Degenhart 2008
 hoog 1,57  Henderyke Wonink 2011
 ver  5.10  Henderyke Wonink 2011
 kogel 9,81  Rita Adigwe 2003
 sprint 2 kamp  1173 pnt  Henderyke Wonink 2009
 horden 2 kamp  1094 pnt  Henderyke Wonink 2009
 3 kamp  1572 pnt  Harriët Bakker 1999
 3 kamp (ev)  1572 pnt  Rita Adigwe 2003
meerkamp [60mH, hoog, kogel, 600m] 1402 pnt Rita Adigwe 2004
Meisjes junioren B
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
 50 m et  7.30  Sandra Post 1990
 60 m  8.1  Rita Zomer 1988
 60 m et  8.49  Rita Zomer 1988
 200 m 25.75 Danaïd Prinsen 2014
 400 m 56.64 Danaïd Prinsen 2014
600 m 1.34.55 Danaïd Prinsen 2014
 800 m 2.09.10 Danaïd Prinsen 2013
 1500 m  vacant
 60 m horden et  11.11  Harriët Bakker 2000
 hoog 1,6  Gerda Uil 1982
 kogel 10,37  Nadie Degenhart 2010
 ver 4,05  Harriët Bakker 2000
 sprint 2 kamp  725 pnt  Harriët Bakker 2000
 3 kamp  1798 pnt  Harriët Bakker 1999
Meisjes junioren A
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
40 m 6.9  Rina Schoppers 2004
 50 m  7.2  Rita Zomer 1989
 60 m et  8.98  Rina Schoppers 2003
 60 m horden  9.4  Monique van Wijk 1988
 hoog 1,2  Rina Schoppers 2003
 ver 5,3  Monique van Wijk 1988
 kogel 6,36  Rina Schoppers 2003
5 kamp 3296 Monique van Wijk 1988
Vrouwen senioren
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
 60 m et  8.31  Gerda Uil 1988
 800 m  2.53.0  Janine Roelfsema 1994
 60 m horden et  12.76  Rina Schoppers 2006
 hoog 1,71  Gerda Uil 1987
 ver 3,96  Janine Roelfsema 1994
 kogel 10,6  Gerda Uil 1995
Vrouwen 55+
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
30 m 6.8 Alie Dodde 1999
 40 m  9.9  Alie Dodde 2003
 ver 2,22  Alie Dodde 2002
 kogel 7,07  Alie Dodde 2001
 3 kamp [30 m / hoog / kogel]  508 pnt  Alie Dodde 1999
Vrouwen 60+
 Onderdeel tijd/afstand  Naam Jaar
 40 m  9.4  Alie Dodde 2005
 hoog 0,85  Alie Dodde 2005
 kogel 6,44  Alie Dodde 2008